top of page
 • האם אתם מעבירים גם קורסים פנים ארגוניים בחברות? (IN-HOUSE)
  בהחלט כן! לצד קורסי הערב שלנו, הפתוחים לקהל רחב, אנו מעבירים קורסים פנים ארגוניים בארגונים מובילים (יוניליוור, שטראוס, תנובה, דור אלון, דלתא, דר' גב, MAC ועוד).
 • האם ההשתתפות בקורס ערב עם אנשים ממגוון חברות לא פוגעת ברמת הקורס?
  להיפך! אחד הפידבקים השכיחים ביותר שאנו מקבלים מהבוגרים מתייחס לתרומה האדירה הנובעת מהמפגש עם קולגות ממגוון חברות. המפגש מאפשר הפרייה ולמידה הדדית.
 • אני חושש שיש נושאים עליהם לא אוכל לדבר בכיתה בה נמצאים משתתפים מארגונים שונים בשוק (מטעמי סודיות כמובן), כיצד אתם פותרים את הבעיה הזו?"
  סודיות עסקית היא סוגיה חשובה מאוד!!! בדיוק בשביל זה מתקיימת בסמוך לכל מפגש "שעת קבלה" בה ניתן להתייעץ עם מרכז הקורס באופן אישי ודיסקרטי! מעבר לכך, במהלך הקורס יכולים המשתתפים להיעזר במנחה הקורס גם באופן טלפוני. ** שעות הקבלה מתקיימות בסמוך למפגשים ובכפוף לתיאום מראש עם המרכז המקצועי של הקורס.
 • אני עובד בחברה קטנה שלא משקיעה בפיתוח העובדים שלה, האם אוכל להירשם לקורסים באופן פרטי?"
  בהחלט כן! כל הקורסים פתוחים להרשמה גם למשתתפים פרטיים, בכפוף לעמידה בתנאי הקבלה.
 • אני בעל עסק קטן, האם אוכל לקבל ערך מהקורסים שלכם?"
  התשובה לשאלה זו תלויה במאפייני העסק הספציפי. בין לקוחותינו ניתן למצוא חברות גדולות וקטנות, בכל מקרה מומלץ ליצור עימנו קשר ולשוחח עם יועץ מקצועי. לעיתים ישנם מקרים בהם הקורס/ים אינם מתאימים לאדם/עסק ספציפי, במקרה כזה תפקידו של היועץ המקצועי לזהות זאת ולשקף ללקוח.
 • אני מנהל/ת משאבי אנוש בחברה בינונית, תקציב ההדרכה שלי מוגבל. האם ישנם פתרונות שתוכלו להציע לי?"
  בהחלט כן! למעשה חברות קטנות ובינוניות הן הנהנות הקלאסיות מקורסי הערב שלנו המאפשרים מתן כלים לעובדים/מנהלים פרטניים בתקציב שפוי. (בקיצור יש פה בעמוד תא לשליחת הודעות... לא להסס, נחזור אליך במהרה😊)
 • אני עובד בחברת ענק מובילה בתחומה. מדי פעם מקיימת החברה סדנאות וקורסים לעובדיה, יש לכם מה להציע לי?"
  בהחלט כן! גם חברות ענק בהן אנו מעבירים קורסים פנים ארגוניים משתמשות בקורסי הערב שלנו להעשרה והכשרה רלוונטית ואכן בין הבוגרים ניתן למצוא גם מנהלים ותיקים עם עשרות שנות ניסיון. בכל מקרה, מומלץ להתייעץ תחילה עם מרכז הקורס הרלוונטי ולוודא התאמת הקורס לצורך שלך!
 • האם יש בחינות בקורסים?
  כן, בקורסי הערב מתקיימות בחינות. נכון להיום קיימת בחינת הסמכה רק בקורס ניהול סחר (מעבר הבחינה בקורס זה מהווה תנאי לקבלת תעודה).
 • אני מנהל מרחב ברשת קמעונאית, תחת ניהולי 15 מנהלי חנויות ומאות עובדים, האם אוכל ללמוד משהו חדש בתכנית לפיתוח מנהלים?"
  בהחלט כן! התכנית מיועדת למנהלי צוותים חדשים וותיקים כאחד (לדרג מנהלי מרחב/איזור/ערוץ). בין בוגרי התכנית ניתן למצוא גם מנהלים ותיקים מאוד מארגונים גדולים! אבל אל תקשיבו לנו... תקשיבו לבוגרים שלנו: לחצו כאן
 • אני מנהל סחר בעל 3 שנות ניסיון, האם קורס ניהול סחר בכיר מתאים לי?"
  יתכן מאוד שכן, אך מומלץ לשוחח תחילה עם יועץ מקצועי מהקולג' על מנת לבחון את התאמת הקורס עבורך. מניסיונינו, התאמת הקורס למועמד מושפעת אמנם מניסיון בתפקיד, אך יש משל כבד יותר למידת ההכשרה שקיבלת לקראת כניסתך לתפקיד. רוב החברות בישראל, מלבד לקוחותינו, אינן מכשירות את מנהלי הסחר לתפקיד...
 • האם יש שיעורי בית?
  מדי פעם מקבלים המשתתפים בקורסים מטלות שונות לביצוע בין המפגשים. בדר"כ מדובר במשימות פרקטיות אשר משתלבות בעבודה היומיומית של המשתתפים ומכוונות ליישום הנלמד בתהליכי העבודה.
 • מדוע אתם לא מוכרים ע"י המל"ג?"
  פשוט כי מעולם לא פנינו לקבל הכרה כזו 😊. עבורינו ההכרה החשובה היא זו של מאות החברות אשר משתמשות בעצמן בקורסים שלנו להכשרת והעצמת עובדים ומנהלים.
bottom of page